+90 212 222 0 775
Sosyal Medya Hesaplarımız

GERİYE DÖNÜK TEŞVİK HİZMETİ

Anasayfa » GERİYE DÖNÜK TEŞVİK HİZMETİ
Geriye Dönük SGK Teşviklerinden Faydalanın!

02.02.2018 tarihinde TBMM’ye sunulan “Vergi Kanunları ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Tasarısı” 21.03.2018 tarihinde kabul edildi ve 27.03.2018’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanarak onaylandı.

 

Mayıs/2018 dönemi içinde SGK’ya başvuranlara önemli avantaj

7103 Sayılı Kanun, 27.03.2018 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanarak başvuru süreleri de kesinlik kazandı. Ek 17’nci maddesine göre, işverenler, faydalanmadıkları SGK prim teşviklerinden Mayıs/2018 dönemi içerisinde başvurması durumunda süre kısıtlaması olmadan istihdam teşviklerinden GERİYE DÖNÜK faydalanabilecektir.

 

Teşvik iadeleri üç yıl içinde, faizli yapılacak

– Maddenin yürürlük tarihinden önce talepte bulunanlar için maddenin yürürlük tarihini takip eden aybaşından,

– Maddenin yürürlük tarihinden sonra talepte bulunanlar için ise, talep tarihini takip eden aybaşından itibaren, kanuni faiz esas alınmak suretiyle hesaplanarak 01.01.2019 tarihinden itibaren üç yıl içinde öncelikle prim ve diğer borçlarına mahsup edilecektir. Kuruma borcu bulunmayan işverenlere ise altı ayda bir eşit taksitlerle iade yapacaktır.

 

GERİYE DÖNÜK İŞLEMLERDE NEDEN PUSULA PLUS?
MAKSİMUM KAZANÇ SAĞLAR ÖNCE SİZ KAZANIRSINIZ
HATASIZ VE SIFIR RİSK İLE ÇALIŞIR İŞLEMLERİN SORUMLULUĞU BİZE AİTTİR
MÜFREDAT KONTROLÜ GERÇEKLEŞTİRİR ALT YÜKLENİCİ HİZMETİ BULUNUR
VERİ GÜVENLİĞİNİZ ÜST SEVİYEDEDİR 30 DK’DA RAPORUNUZA ULAŞIRSINIZ
EK-9 HİZMETİ ÜCRETSİZDİR SABİT BİR ÜCRET TALEP ETMEZ

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM

 

Örnek Tahakkuklarımız
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK SGK DOSYALARINA HİZMET VERİYORUZ
2 Yılı Aşkın Sürede İstihdam Seferberliği Kapsamında Lider Danışmanlık Firması Olarak 120 Milyon TL'nin Üzerinde SGK Teşvik İndirimi Sağladık.
GERİYE DÖNÜK TEŞVİK HİZMETLERİ, GEÇMİŞ DÖNEM SGK MAHSUP İŞLEMLERİ, EK-9 PRİM HİZMET BELGESİ İŞLEMLERİ, GERİYE DÖNÜK SGK TEŞVİKLERİ NASIL HESAPLANIR, 2018 YILI GÜNCEL SGK TEŞVİKLERİ NELERDİR, SGK TEŞVİKLERİ, GERİYE DÖNÜK TEŞVİK LER NASIL MAHSUP EDİLİR, SGK TEŞVİKLERİ, SGK TEŞVİK, 6111 TEŞVİK, 687 KHK TEŞVİK