+90 212 222 0 775
Sosyal Medya Hesaplarımız

SGK Teşvik Danışmanlığı

Sgk Teşvik Danışmanlığı, 2018 Güncel SGK Teşvikleri 2018, Sgk Teşvik Parametreleri, 2018 Sgk Teşvikleri Nelerdir?, 2018 Sgk Teşvikleri Listesi, SGK Teşviklerinden Faydalanma, Geçmiş Dönem Sgk Teşvikleri, Geriye Dönük SGK Teşvikleri Hizmeti, Sgk Teşvik Danışmanlığı, SGK Teşvikleri 2018, SGK Teşvik, İstihdam Teşvikleri 2018, istihdam teşvikleri, Sgk Teşvik
SGK TEŞVİK DANIŞMANLIĞI İÇİN NEDEN PUSULA PLUS?

Söz konusu SGK Teşvikleri ile ilgili bir çok şirketin bilgisi olmadığı gibi, bilgi sahibi olan şirketler, yayınlanan ilgili genelgede yer alan şart ve kriterleri içeren parametrelerin karmaşıklığı, her ay ayrı hesaplama gerektirmesi ve yanlış bildirimlerin cezaya tabi olması nedeniyle teşvikten tam olarak yararlanamamakta ya da eksik yararlanmaktadır.

Tüm özel sektör işverenlerinin yararlanması için gereken bütün koşullara uygunluk, teşviklerden hangilerinin daha faydalı olabileceği gibi konular hakkında uzman kadromuzla verdiğimiz danışmanlık hizmetiyle, işverene maksimum fayda ve minimum iş yükü sağlamaktayız.

Yürürlükteki tüm teşvikler arasında maksimum teşvik indirimi sağlayacak şekilde çalışmaktadır. Kısaca, bir personel birden fazla teşvik için uygunsa, maksimum faydayı sağlayacak şekilde faydalandırma yapar. Yaptığımız hesaplamalar maksimum ve güvenilir olup doğabilecek bütün riskleri sözleşmemiz ile de garanti altına alıyoruz. Kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında gizli bilgi olması gereken bütün bilgilerinizin güvenliğini de sağlıyoruz.

Pusula Plus, hizmet listelerinizi aktardığında değil her ayın ilk iş günününde raporunu sunar. Böylelikle bordro icmal kayıtlarınızla Sgk Tahakkuk rakamlarınız birebir örtüşmüş olur.

 

2018 YILINDA GEÇERLİ OLAN SGK TEŞVİKLERİ

5510 SAYILI KANUN

6111 SAYILI KANUN

2687 SAYILI KANUN

46486 – 56486 – 66486 SAYILI KANUN

AR-GE TEŞVİKLERİ

 

ÜCRETSİZ PİLOT ÇALIŞMA

Daha önce faydalanmadığınız veya kontrol etmek istediğiniz SGK teşvik çalışmalarınız için geçmiş dönem ve cari dönemlere ait maksimum kazanç raporunuzu ücretsiz olarak Pusula Plus’dan talep edebilirsiniz.